איך להפתיע את הבן זוג בעבודה ביום ההולדת?

איך להפתיע את הבן זוג בעבודה ביום ההולדת?

מעוניינים להפתיע את בן הזוג לקראת יום ההולדת? רוצים לעשות לו הפתעה בעבודה, כזו שהוא לא יישכח ושלא תוריד לו את החיוך מהפנים? ריכזנו עבורכם מספר טיפים שיסייעו לכם לצלוח את המשימה, ולעשות את ההפתעה הטובה ביותר!

תכנון יום הולדת בהפתעה

תכנון מסיבת יום הולדת בהפתעה, הינה משימה לא פשוטה. מעבר לתכנון יום ההולדת שדורש לא מעט עיסוקים ומשימות, עליכם לעשות את זה בצורה חשאית, כזו שלא תביא לחשד מצד מי שאתם חוגגים לו. אם אתם מעוניינים לעשות מסיבת הפתעה לבן הזוג שלכם, ואתם לא יכולים להרשות לעצמכם עוד הפלגת נופש לחו״ל, אז האופציה הטובה עבורכם תהיה הפתעה במשרד או בעבודה של בן או בת הזוג. ובשביל זה עליכם לחפש אנשים שיסייעו לכם במשימה. מדוע? מכיוון שבדרך כלל, אתם צריכים אנשים נוספים שיידעו על האירוע, כך שהם יוכלו להיות נוכחים ולשתף אתכם פעולה, כמו להגיד להם ללכת רגע לשירותים או אולי ללכת לקנות ארוחת צהריים לכל החבר׳ה. לא חסר רעיונות וכיווני עזרה שאותו משתף פעולה יוכל לעזור לכם, אז אל תחסכו את זה מעצמכם.
כך תוכלו לארגן מסיבת הפתעה מושלמת ללא שום חשד.

אם אתם מעוניינים להפתיע את בן הזוג בעבודה, עליכם לעשות מספר דברים. מכיוון שלא מדובר במסיבת יום הולדת בביתכם, עליכם לתאם ולבדוק מול האחראי במקום העבודה שלו. כך תוכלו להימנע ממצבים לא נעימים אל מול הבוס, ויתר על כן – לא תעמידו את בן זוגכם במצב לא נעים שהוא צריך לתת הסברים לבוס.

אז יאללה מתחילים, מה עלינו לעשות?

דבר ראשון

שעליכם לעשות הוא לדבר עם הגורם האחראי במקום העבודה של בן זוגכם. כך תוכלו להבטיח שיהיה לכם מקום להכין את האירוע, וכמובן להבטיח שכלל העובדים והחברים לעבודה יוכלו להגיע לאירוע (הימנעות ממצב של לוז או משימות אחרות במהלך האירוע).

שנית

לאחר שסגרתם את הנושא מול האחראים בעבודה, עליכם להתחיל בהכנות השונות. חפשו אחר חבר קרוב או קולגה לעבודה, שיוכל לסייע לכם בתכנון המסיבה. הוא ידאג להודיע לכל העובדים, לעדכן אותם בפרטים הרלוונטיים – ולמעשה הוא יהיה איש הקשר שלכם במקום העבודה. כך תוכלו להימנע מחוסר נעימויות במהלך האירוע.

שלישית

היערכויות מבחינת ציוד ומזון. בחרו את סוג המזון שאתם רוצים להביא ליום ההולדת. בין אם מדובר בקייטרינג, בכמה חטיפים או בהרמת כוסית יין – דאוג להיערך לכך בהקדם. הביאו את כל הציוד הדרוש לכך, ווודאו שיש לכם את כלל הדברים שאתם צריכים בהיבט המזון.

רביעית ואחרונה

דאגו להוציא את בן זוגכם מהעבודה לפרק זמן מסוים. במהלך פרק הזמן הזה, תוכלו לדאוג לכך שהאירוע יהיה ערוך ומוכן: כיסאות פרושים, כל המזון הגיע, בלונים וקישוטים בכל מקום וכולם עומדים וממתינים לחתן יום ההולדת.

באמצעות הטיפים הללו, תוכלו להבטיח את מסיבת ההפתעה הטובה ביותר לבן זוגכם. כל שנותר לכם לעשו הוא להפעיל את המצלמה ולתעד את הרגעים המרגשים הללו – כיצד בן זוגכם נכנס לחדר העבודה, ולפתע הוא מזהה את כל המסיבה שארגנתם לכבודו. אז קדימה, למה אתם מחכים?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
צוות AH

צוות AH

גם זה יכול לענין אותך

כמה שנים מחזיק דוד
טיפים

כמה שנים מחזיק דוד?

בישראל דרך חימום המים עבור המקלחת שהכי מקובלת היא חימום באמצעות דוד שמש המחובר גם לדוד חשמל. זו הדרך הנפוצה ביותר שנחשבת גם לדרך מאוד

קרא עוד »

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *