עורך דין שעוסק בנדל"ן, מתי זה טוב?

עורך דין שעוסק בנדל"ן, מתי זה טוב?

נדל"ן הוא תחום מאוד רווחי כיום ובטוח. תמיד יהיו בו שוכרים ותמיד יהיו קונים. בעת השכרה של נכס או מכירה שלו יש המון סוגיות שלא תמיד יש לנו עליהן ידע וכשקונים שטח או בית הן עולות ואנו עלולים להיות מופתעים מהן ומהכסף שנשלם בעת הקניה.

במאמר זה אנו נסביר באלו מקרים מומלץ לקחת עורך דין שעוסק בנדל"ן.

 

הפרדה מהמנהל למקרקעין

בארץ ישראל קרקעות רבות שייכות למנהל למקרקעין. אלו אדמות שניתנו לאנשים בשנות השלושים, ארבעים וחמישים במטרה ליישב כמה שיותר מקומות בארץ ביהודים ולאחר קום המדינה גם באזרחים של מדינת ישראל.

על שטחים אלו נבנו לרוב בתי קרקע, שכונות, כפרים וכדומה. השנים עברו, האנשים שקנו כבר אינם ולעיתים הבנים הממשיכים מעוניינים למכור את הנכס.

על הקונה לדעת כי השטח שייך למנהל וכדי להפרידו יש לבצע תשלום מסוים. את הידע הזה לרוב אנשים לא יודעים ומכירים ומי שיכול לעזור בכך ולתת לנו את הידע הוא לא אחר מאשר עורך הדין למקרקעין בראשון לציון.

כאשר פונים לייעוץ אצל עורך דין למקרקעין בראשון לציון, הוא יוכל גם להסביר על נתוני הנכס, לעזור בפרוצדורה של ההפרדה מהמנהל וגם לעשות את הסכם הקניה.

 

מיסים בעת קניית נדל"ן

עוד סוגיה שקיימת תמיד כאשר קונים נכס, היא סוגיית המיסים. מי שקונה נכס בפעם הראשונה בחייו, לא תמיד מודע למיסים שקיימים.

אנו לרוב חושבים שמחיר הנכס מסתכם בסכום שמבקשים עליו ואז מגלים כי יש מס שבח לשלם ומס רכישה. המיסים מותאמים לנכס עצמו ויש להיוועץ עם עורך דין שמכיר את התחום.

מס שבח הוא מס שהמדינה לוקחת מאנשים שקנו נכס ועשו לו שיפוץ לדוגמא. מעצם זה שעשו לו שיפוץ, הם השביחו את הנכס, כך שהוא שווה עכשיו יותר.

מס הרכישה נלקח מאנשים שזהו הנכס השני שלהם. גובה מס הרכישה משתנה מנכס לנכס.

 

אם אנו מחפשים עורך דין תותח, איך נדע שהוא אכן כזה?

עורכי דין מתמחים במהלך עבודתם בעריכת דין מסוגים שונים. אחד התחומים הוא נדל"ן. עורך דין למקרקעין מומלץ, הוא עורך דין שהתמחה בתחום, עוסק בו מספר שנים, מכיר היטב את החוקים היבשים בתחום ומתי הם עשויים להשתנות.

עורך דין למקרקעין מומלץ הוא עורך דין שברגע שתגיעו אליו, ישמע את הבעיה, יעלה מספר אפשרויות לפתרון ויעזור לכם לבחור בפתרון שיהיה הכי נכון עבורכם. זכרו, אתם מחפשים אדם הגון שמכיר היטב את התחום ויביא אתכם בסופו של דבר לקניה בטוחה של הנכס אותו אתם רוצים.

לסיכום, נדל"ן הוא תחום שיש בו המון ידע חשוב, לא כולם מכירים את הידע הזה בעת קניה או מכירה של דירה. על מנת לבצע את התהליך נכון, מומלץ שתיעזרו בעורך דין למקרקעין.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
צוות AH

צוות AH

גם זה יכול לענין אותך

כמה שנים מחזיק דוד
טיפים

כמה שנים מחזיק דוד?

בישראל דרך חימום המים עבור המקלחת שהכי מקובלת היא חימום באמצעות דוד שמש המחובר גם לדוד חשמל. זו הדרך הנפוצה ביותר שנחשבת גם לדרך מאוד

קרא עוד »

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *