מסך הוואן פלוס 7 pro נשבר באירוע? הנה הפתרון

מסך הוואן פלוס 7 pro נשבר באירוע? הנה הפתרון

מעבדה מקצועית תחזיק ברישיון רשמי לתיקון המכשיר

מכשיר וואן פלוס 7 נחשב לאחד המכשירים הפופולריים ביותר בקרב צרכנים היותו טלפון חכם הכולל לא מעט יתרונות כגון מערכת של שלוש חיישני מצלמה מאחור וכן מסך נטול מגרעת הכולל מסגרת דקיקה. אמנם הדגמים החדשים לא מפסיקים להפתיע, אבל לעיתים יהיה צורך להחליף את המסך וכאן יש להפעיל מערכת שיקולים על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר.

עם זאת, לעיתים יהיה צורך להחליף את המסך בשל שבר וכדאי יהיה לעשות זאת אצל  מומלצת עבור כל מכשירי וואן פלוס.  במידה והמסך נשבר ויש צורך להחליפו, הרי רק מעבדה מומלצת היא הכתובת.

 מעבדה מקצועית תחזיק ברישיון רשמי לתיקון המכשיר

מעבדה מקצועית תחזיק ברישיון רשמי לתיקון המכשיר לטובת תיקון מסך וואן פלוס 7 פרו. מעבדה מקצועית תפעל בהתאם לסטנדרט העבודה של היצרן ותשיג את המסך בהתאם לדגם הדרוש.  צוות העובדים בקרב מעבדת סלפי יקבלו את ההכשרה המקיפה ביותר ויבצעו את העבודה בהתאם לידע אשר עומד לרשותם בצורה הטובה ביותר.  מעבדה מקצועית תקפיד לחרוט על דגלה מספר פרמטרים  חשובים על פיהם היא תפעל כגון מחיר הוגן, אחריות וכמובן תודעת שירות.

הטכנולוגיה תופסת מקום מרכזי בחיינו, בין אם מדובר בשליחת הודעה או בין אם מדובר בצילום תמונות שלנו או של החברים שלנו. אין ספק כי הסלולארים  תפסו מקום של כבוד בחיינו. במידה והנכם מעוניינים להחליף את המסך, הרי יהיה עליכם להגיע אל מעבדה מקצועית אשר תציע שירותי מעבדה אמינים אשר יכללו בין היתר עבודה עם מכשור מתקדם.

ההבדל בין רכיבים מקוריים לבין רכיבים מזויפים

פרמטר מרכזי וחשוב ביותר אשר יהיה עליכם להביא בחשבון בעת החלפת מסך הוא בחירה ברכיבים מקוריים. בשנים האחרונות ניתן לראות לא מעט מעבדות סלולאר אשר עושות שימוש ברכיבים מזויפים והתוצאה היא איכות נמוכה.  ידוע לכל כי השימוש ברכיבים מזויפים כולל חלקים אשר יצאו משימוש וניתן לעשות בהם שימוש במכשירי נייד אך אין מדובר על רכיבים מקוריים הכוללים בין היתר אחריות יצרן.

אמנם זה נשמע שיטה חסכונית, אך לטווח הארוך מדובר בנזק של ממש.   לעומת זאת , שימוש ברכיבים מקוריים זה כבר סיפור אחרי לגמרי- מדובר על עבודה הנעשית בתנאי מעבדה סטרילים והתוצאה היא החלפת החלקים במסך בחלקים איכותיים.

מעבדת סלולאר מקצועית תבצע החלפה של רכיבים מקוריים בלבד, כאשר יהיה ניתן לראות בבירור כי מדובר ברכיבים איכותיים אשר אינם יכולים לגרום לפגיעה במכשיר. מעבדה מקצועית אשר ממוקמת באזור רמת גן\ תל אביב תציע את השירות המתקדם ביותר אשר יאפשר לכם להיות רגועים ולדעת כי גורמים מוסמכים מטפלים במכשיר שלכם ותוכלו להיות מרוצים מתיקון מקיף אשר כלל מחשבה על הצרכים שלכם.

לפרטים נוספים כדאי להכנס למעבדת סלפי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
צוות AH

צוות AH

גם זה יכול לענין אותך

כמה שנים מחזיק דוד
טיפים

כמה שנים מחזיק דוד?

בישראל דרך חימום המים עבור המקלחת שהכי מקובלת היא חימום באמצעות דוד שמש המחובר גם לדוד חשמל. זו הדרך הנפוצה ביותר שנחשבת גם לדרך מאוד

קרא עוד »

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *